نمونه آگهی رپورتاژ

  • آموزش
  • ۱۷ام خرداد ۱۳۹۶
  • 838 views
  • 0 دیدگاه

نمونه رپورتاژ آگهی یکی از موضوعاتی است که کسانی که به دنبال انتشار یک خبر بصورت تبلیغات در سایت های معتبر هستند به دنبال آن هستند از این رو ما در نظر داریم در این مقاله اطلاعاتی مفید از یک نمونه آگهی رپورتاژ را مورد بررسی قرار میدهیم . پیشنهاد میکنم در این مقاله با ما همراه باشید .

در یک آگهی رپورتاژ باید به چه موضوعاتی اشاره کنیم ؟

در اولین گام برای نوشتن یک رپورتاژ‌ آگهی باید نکات کلیدی خدمات یا محصولاتمان را به خواننده اعلام کنیم . این اعلام خدمات باید بصورت غیر مستقیم باشد بگونه ای که مشتری در لابلای مطالب آموزشی و مفیدی که به اون ارائه میکنیم از محصول یا خدمات با خبر شود .

در گام دوم که از ارائه خدماتمان خیالمان راحت شد باید در لابلای مطالب در کلمات کلیدی که در نظر داریم موتور های جستجو ارتقای رتبه به ما دهد را به سایت یا صفحه ای که میخواهیم در گوگل بالا بیاید لینک کنیم و با هایپر لینک کردن این کلمه گوگل و موتور های جستجو می فهمند که کلمه کلیدی که ما به عنوان هایپر لینک قرار داده ایم می تواند به عنوان یک منبع بسیار مفید و کاربری به حساب آید .

آیا قصد خرید آگهی رپورتاژ دارید؟

اگر میخواهید برای سایت خود یک تبلیغات موثر داشته باشید بدون شک پیشنهاد ما رپورتاژ آگهی دائمی است که هم باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل می شود و هم یک تبلیغات خوب برای کسب و کار شما به حساب می آید.

پیشنهاد ادز وی آی پی در انتخاب رپورتاژ آگهی مناسب

رپورتاژ هم همانند هر تبلیغ اینترنتی دیگری شامل هزینه است .

بطور کلی یک رپورتاژ آگهی باید متنی دارای حداقل ۳۰۰ کلمه داشته باشد .

چند کلید واژه منحصر بفرد که به سایت شما لینک شود ( ۳ کلید واژه فالو پیشنهاد می شود )

دارای حداقل ۲ عکس باشد .

 

نمونه رپورتاژ آگهی

مطلب بالا نمونه یک رپورتاژ خوب است که تمامی نکات در ان رعایت شده است.

در نمونه آگهی رپورتاژ شما یک متن تبلیغاتی درباره کسب و کار خود بصورت خلاصه باید بنویسید و در آن از کلید واژه های لینک مورد نظرتان استفاده کنید.

تست متن

تست متن

تست متن

تست متن

ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهی ارسال نشده است!