تاثیر آگهی رپورتاژ در سئو

  • آموزش
  • ۱۷ام خرداد ۱۳۹۶
  • 801 views
  • 0 دیدگاه

در این مقاله شما را با رپورتاژ آگهی بیشتر آشنا میکنیم و در نهایت شما میدانید چرا آگهی رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی در تمام دنیاست؟

مدیران بازاریابی و مسئولین وب سایت شرکت ها در گوگل بدنبال روش های جدید سئو و بهینه سازی سایت هستند و مشاهده میکنند که به تازگی سایت های تبلیغاتی و آموزش سئو یکی از بهترین روش های تبلیغات اینترنتی و سئو را رپورتاژ آگهی معرفی میکنند.

تاثیر بالای آگهی رپورتاژ در سئو : 

آمارهای سئو نشان از آن دارند که بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از مطلب یا مقاله ای مرتبط در سایت های با کیفیت و معتبر دارای آتوریتی بالا بیشترین تاثیر گذاری را در ارتقاء رتبه سایت شما در رتبه بندی نتایج گوگل دارد.

رپورتاژ آگهی برای سئو و بهینه سازی سایت :

از زمانی که رتبه اول گوگل برای کسب و کار های بزرگ و کوچک بهترین راه جذب مشتری و درآمد شد ، رقابت بالا گرفت و همه بدنبال بهترین روش برای بهینه سازی سایت و سئو هستند . اما با توجه به الگوریتم های جدید گوگل باید همواره دانش و تجربه خود را تقویت کنیم و از روش های جدید سئو برای دستیابی به رتبه اول جستجوی گوگل استفاده کنیم. مزایای رپورتاژ که باعث تاثیرگذاری بالا بروی رتبه گوگل میشود :

  1. هایپر لینک چند کلمه کلیدی بصورت فالو .

  2. آتوریتی , رتبه و سایت های با کیفیت مجموعه ADSVIP  که باعث تاثیرگزاری بالای رپورتاژ بر رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد.

  3. عدم حذف رپورتاژ از سایتها که باعث ماندگاری تاثیرگذاری آن بر سئو سایت می شود .

تست متن

تست متن

تست متن

تست متن

ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهی ارسال نشده است!